21.03.2021 7:20:45  [email protected]
I am engaged in spam by soap, but about a couple of weeks ago I ran into nuisance - the income from mailings very strong sagged. Earlier, on average, it was possible to get $ 300-500 from mailing to base of 100,000 mails, after the base burned out only 100-150. I asked around from the guys who are doing the same - it turned out
that the quality of databases is very important, like it is necessary to periodically validate (clean) the database of sweat boxes from garbage. I started looking for a way out, but in the market for validator services, there are simply terribly high price tags. To check one base for me - $ 2,500, and of course I have more than one. And, I just had luck, it was in Telegram that I discovered an interesting bot! - I want to tell - for many it will become assistant (It was once private) A BOT validator for email databases, from the price i was chocked, 10-20 cheaper than the average service on the market for validating email databases.
checking speed is very fast!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> https://vk.cc/bZVcfC?bot-validator-email-bases <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<